e-Zakopane.info - O Zakopanem wiemy wszystko!

 
   O Zakopanem: Historia Zakopane, noclegi, pokoje Położenie Zakopane, noclegi, pokoje  Widoki z Kamer Zakopane, noclegi, pokoje Tatrzański Park Narodowy Zakopane, noclegi, pokoje Urząd Miasta Zakopane, noclegi, pokoje Przetargi Zakopane, noclegi, pokoje
     Noclegi:  Wynajem Pokoi Zakopane, noclegi, pokoje Pensjonaty Zakopane, noclegi, pokoje  Hotele Zakopane, noclegi, pokoje Ośrodki Wypoczynkowe Zakopane, noclegi, pokoje Schroniska Młodzieżowe Zakopane, noclegi, pokoje Schroniska Górskie Zakopane, noclegi, pokoje Campingi Zakopane, noclegi, pokoje
     Narty: Wyciągi narciarskie Zakopane, noclegi, pokoje Szkoły narciarskie Zakopane, noclegi, pokoje Wypożyczalnie Sprzętu Zakopane, noclegi, pokoje Sprzęt narciarski Zakopane, noclegi, pokoje Przewodnik: Apteki Zakopane, noclegi, pokoje Banki Zakopane, noclegi, pokoje Bankomaty Zakopane, noclegi, pokoje
     Biura Turystyczne Zakopane, noclegi, pokoje Galerie Zakopane, noclegi, pokoje Muzea Zakopane, noclegi, pokoje Kościoły Zakopane, noclegi, pokoje Opieka Medyczna Zakopane, noclegi, pokoje Policja Zakopane, noclegi, pokoje Rozrywka i Gastronomia Zakopane, noclegi, pokoje Stacje Paliw Zakopane, noclegi, pokoje Ważne Telefony Zakopane, noclegi, pokoje

     Okolice: Białka Tatrzańska Zakopane, noclegi, pokoje Biały Dunajec Zakopane, noclegi, pokoje  Bukowina Tatrzańska Zakopane, noclegi, pokoje Kościelisko Zakopane, noclegi, pokoje Poronin Zakopane, noclegi, pokoje Bezpieczeństwo: Zimowe Zagrożenia Zakopane, noclegi, pokoje Wskazówki Zakopane, noclegi, pokoje
     Warto zabrać Zakopane, noclegi, pokoje Pierwsza pomoc Zakopane, noclegi, pokoje Wzywanie pomocy Zakopane, noclegi, pokoje TOPR Zakopane, noclegi, pokoje GOPR Zakopane, noclegi, pokoje
Galeria Zdjęć: Wystawa 1 Zakopane, noclegi, pokoje Wystawa 2 Zakopane, noclegi, pokoje Wystawa 3 Zakopane, noclegi, pokoje Wystawa 4 Zakopane, noclegi, pokoje
    
Meteorologia:  Wstęp Zakopane, noclegi, pokoje Pogoda Zakopane, noclegi, pokoje Groźby natury Zakopane, noclegi, pokoje Biometeorologia Zakopane, noclegi, pokoje Serwisy pogodowe Zakopane, noclegi, pokoje
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  


::..                                              URZĄD MIASTA ZAKOPANE

Urząd Miasta Zakopane
34-500 Zakopane
ul. Kościuszki 13
tel.: (+48)(18) 2020400
fax.: (+48)(18) 2020444
www: www.um.zakopane.pl
e-mail: office@um.zakopane.pl

 

 

Wydziały Urzędu Miasta:

Wydział Inżynierii i Ochrony Środowiska
Naczelnik: Anndrzej Fryźlewicz

Do zakresu działania Wydziału Inżynierii i Ochrony Środowiska należą sprawy: infrastruktury komunalnej, czystości miasta, ochrony środowiska, rolnictwa, terenów zielonych, cmentarnictwa.

Godziny pracy : poniedziałek 13-18 wtorek - piątek 9-12


Wydział Spraw Społecznych i Ewidencji
Naczelnik: Zofia Martyniak

Do zakresu działania Wydziału Spraw Społecznych i Ewidencji należą sprawy: ewidencji ludności, obrony cywilnej, wojska, zdrowia i opieki społecznej.

Godziny pracy : poniedziałek 13-18 wtorek - piątek 9-12


Wydział Finansowo-Budżetowy
Naczelnik: Wanda Czarniak

Wydział Finansowo-Budżetowy - Naczelnik Wydziału Wanda Czarniak - Do zakresu działania Wydziału Finansowo-Budżetowego należą sprawy: planowania i realizacji budżetu, prowadzenia księgowości finansowej oraz podatków i opłat.

Godziny pracy : poniedziałek 13-18 wtorek - piątek 9-12


Wydział Urbanistyki i Architektury
Naczelnik: Jerzy Chlebiński

Do zakresu działania Wydziału Urbanistyki i Architektury należą sprawy: planowania przestrzennego i architektoniczno-budowlane.

Godziny pracy : poniedziałek 13-18 wtorek - piątek 9-12


Wydział Geodezji i Gospodarki Gruntami
Naczelnik: Halina Dyka

Wydział Geodezji i Gospodarki Gruntami - Naczelnik Wydziału - Halina Dyka. Do zakresu działania Wydziału Geodezji i Gospodarki Gruntami należą sprawy: geodezji, gospodarki gruntami komunalnymi.

Godziny pracy : poniedziałek 13-18 wtorek - piątek 9-12


Wydział Organizacyjny
Naczelnik: Maria Ringer

Do zakresu działania Wydziału Organizacyjnego należą sprawy: obsługi Zarządu Miasta, funkcjonowania Urzędu.

Godziny pracy : poniedziałek 13-18 wtorek - piątek 9-12


Wydział Kultury
Naczelnik: Maria Mateja

Do zakresu działania Wydział Kultury należą sprawy: kultury, konserwacji zabytków, opieka nad miejscami pamięci narodowej.

Godziny pracy :


Wydział Oświaty
Naczelnik: Władysława Skupień

Do zakresu działania Wydziału Oświaty należą sprawy: przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów.

Godziny pracy : poniedziałek 13-18 wtorek - piątek 9-12


Wydział Gospodarki Mieszkaniowej
Naczelnik: Grzegorz Watycha

Do zakresu działania Wydziału Gospodarki Mieszkaniowej należą prawy: opracowywania programów budownictwa mieszkaniowego socjalnego i w ramach TBS, współdziałanie ze Wspólnotami Mieszkańców, zarządu mieniem w zakresie komunalnej gospodarki mieszkaniowej.

Godziny pracy : poniedziałek 13-18 wtorek - piątek 9-12


Wydział Drogownictwa i Transportu
Naczelnik: Dariusz Wysłouch

Do zakresu działania Wydziału Drogownictwa i Transportu należą sprawy: drogownictwa, bezpieczeństwa i organizacji ruchu drogowego, lokalnego transportu zbiorowego,

Godziny pracy : poniedziałek 13-18 wtorek - piątek 9-12


Wydział Biura Rady Miasta
Naczelnik: Ewa Kremer

Do zakresu działania Wydziału Biura Rady należą sprawy: obsługi Rady Miasta, Komisji Rady i Radnych, prowadzenie zbioru przepisów prawa miejscowego i udostępnianie go zainteresowanym.

Godziny pracy : poniedziałek 13-18 wtorek - piątek 9-12


Wydział Turystyki i Sportu
Naczelnik: Zofia Kiełpińska

Do zakresu działania Wydziału Turystyki i Sportu należą sprawy: sportu i kultury fizycznej.

Godziny pracy : poniedziałek 13-18 wtorek - piątek 9-12


Urząd Stanu Cywilnego
Naczelnik: Kierownik Franciszek Szlachta

Do zakresu działania Urzędu Stanu Cywilnego należą sprawy: stanu cywilnego.

Godziny pracy : poniedziałek 9-12 wtorek - piątek 15-18


Referat ds. zamówień publicznych
Naczelnik: Urszula Grzyb

Stanowisko prowadzi sprawy związane z organizacją przetargów dla Gminy Miasta Zakopane.

Godziny pracy : poniedziałek 13-18 wtorek - piątek 9-12


Biuro Promocji Zakopanego
Naczelnik: Grzegorz Buczulski

Samorządowa instytucja kultury kierowana przez . - Zajmuje się promocją produktu turystycznego i kulturowego gminy Zakopane.

Godziny pracy : poniedziałek 13-18 wtorek - piątek 9-12


Miejska Galeria Sztuki im. hr. Władysława Zamoyskiego
Naczelnik: Anna Waloch

Miejska Galeria Sztuki im. hr. Władysława Zamoyskiego - Samorządowa instytucja kultury

Godziny pracy : od wtorku do piątku od 10.00 do 17.00 sobota i niedziela 10.00 do 14.00


Ośrodek Pomocy Społecznej
Naczelnik: Janina Skupień

Ośrodek Pomocy Społecznej - Kierowany przez Janinę Skupień

Godziny pracy : od poniedziałku do piątku od 7.30 do 15.30

 

Rada Miasta Zakopanego

Przewodniczący Rady Miasta i jego Zastępcy:

Krzeptowski Henryk Władysław - Przewodniczący Rady Miasta
Władysław Łukaszczyk - Zastępca Przewodniczącego Rady
Andrzej Karpiel - Zastępca Przewodniczącego


Rady Radni Rady Miasta:
1. Bystrzycki Wawrzyniec Leonard
2. Chyc Stanisław Jan
3. Dorula Leszek
4. Dvořák Stanisława
5. Figiel Józef
6. Gluc Jan
7. Karpiel Andrzej
8. Kłak Robert
9. Konarski Kazimierz
10. Konior Andrzej
11. Krzeptowski Henryk Władysław
12. Łukaszczyk Władysław
13. Majcher Janusz Wojciech
14. Mitan-Abel Marzena
15. Szatkowska Alicja
16. Szych Renata Halina
17. Trzaskoś Marek
18. Tylka Jan
19. Ustupski Jan
20. Wiśniowski Krzysztof
21. Wojciech Solik

 

 

Komisje Rady Miasta:

 

Komisja Ekonomiki, Urbanistyki i Rozwoju
Przewodniczący: Andrzej Karpiel
Bystrzycki Wawrzyniec Leonard
Chyc Stanisław Jan
Dorula Leszek
Figiel Józef
Gluc Jan
Karpiel Andrzej
Kłak Robert
Konior Andrzej
Łukaszczyk Władysław
Majcher Janusz Wojciech
Mitan-Abel Marzena
Szatkowska Alicja
Szych Renata Halina
Trzaskoś Marek
Tylka Jan
Ustupski Jan
Wojciech Solik

 

Komisja Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska
Przewodniczący: Wawrzyniec Bystrzycki
Bystrzycki Wawrzyniec Leonard
Chyc Stanisław Jan
Dorula Leszek
Figiel Józef
Gluc Jan
Kłak Robert
Konior Andrzej
Łukaszczyk Władysław
Mitan-Abel Marzena
Szatkowska Alicja
Trzaskoś Marek
Wiśniowski Krzysztof

Komisja Oświaty
Przewodniczący: Kazimierz Konarski
Gluc Jan
Konarski Kazimierz
Łukaszczyk Władysław
Szych Renata Halina
Ustupski Jan
Wiśniowski Krzysztof

Komisja Kultury
Przewodniczący: Władysław Łukaszczyk
Chyc Stanisław Jan
Dorula Leszek
Gluc Jan
Konarski Kazimierz
Łukaszczyk Władysław
Mitan-Abel Marzena
Szych Renata Halina
Tylka Jan
Wiśniowski Krzysztof

Komisja Rodziny i Spraw Społecznych
Przewodniczący: Jan Ustupski
Dvořák Stanisława
Figiel Józef
Gluc Jan
Mitan-Abel Marzena
Trzaskoś Marek
Tylka Jan
Ustupski Jan
Wojciech Solik

Komisja Sportu i Turystyki
Przewodniczący: Krzysztof Wiśniowski
Bystrzycki Wawrzyniec Leonard
Chyc Stanisław Jan
Dorula Leszek
Gluc Jan
Kłak Robert
Konarski Kazimierz
Konior Andrzej
Mitan-Abel Marzena
Trzaskoś Marek
Wiśniowski Krzysztof

Komisja Rewizyjna Rady Miasta Zakopane:
( UCHWAŁA NR IV/29/2002 RADY MIASTA ZAKOPANE Z DNIA 30-12-2002)
Przewodniczący: Stanisława Dvořák
Wawrzyniec Bystrzycki
Robert Kłak
Kazimierz Konarski
Renata Szych
Marek Trzaskoś
Jan Tylka

 

 

WYKAZ TELEFONÓW
URZĘDU MIASTA ZAKOPANE

Nazwisko i imię nr tel. Wydział - Stanowisko - Zakres czynności nr pok.
   20-20-400

CENTRALA

5
    Burmistrzowie  
Bąk Piotr  20-20-446
fax 20-20-444
Burmistrz 104
Owczarek Krzysztof  20-20-457

fax 20-20-455

Zastępca Burmistrza 206
Zacharko Jerzy  20-20-458

fax 20-20-455

Zastępca Burmistrza 208
       
    Sekretarz  
Cisło Grzegorz  20-20-447 Sekretarz 106
       
     Biuro Rady Miasta Zakopane  
Krzeptowski Henryk  20-20-469 Przewodniczący Rady Miasta Zakopane  3
Kremer Ewa

Bryniarska Dominika

tel-fax

 20-20-468

 20-20-433

Kierownik

Inspektor - sekretariat Biura Rady

 3
       
    Wydział Organizacyjny  
Ringer Maria  20-20-466 Naczelnik - skargi i wnioski 111
Gąsienica Irena  20-20-432 Sprawy organizacyjne, kadry. 112
Morawska Krystyna

Liszkowska Zuzanna

 20-20-445

fax 20-20-444

Sekretariat burmistrza 105
       
Gąsienica Roj Halina  20-20-456

fax 20-20-455

Sekretariat zastępców burmistrza 207
Musiał-Fecko Małgorzata  20-20-453 Radca Prawny 113
Kowalczyk Jarosław  20-20-440 Referent Prawny 223
       
    Wydz. Finansowo-Budżetowy  
Boroń Krystyna  20-20-488 Skarbnik 110
Czarniak Wanda  20-20-477 Naczelnik 117
Archacka Alicja

Danowska-Pycińska Anna

 20-20-428 Opłata miejscowa od domów wczasowych, pensjonatów, zaświadczenia o stanie majątkowym, podatek rolny, podatek od nieruchomości jednostek gosp. uspołecznionej. 118
Bulas Elżbieta

Chmielowska Zofia

 20-20-438 Podatek od nieruchomości, podatek od posiadania psa. 116
Korab-Pańszczyk M.  20-20-459 Wydatki z budżetu miasta 119
Garbacz Violetta

Foszczyńska Elżbieta

Sopiarz Bogumiła

 20-20-435 Wymiar podatku od nieruchomości, rolnego i leśnego. 115
Stępowska-Gąsienica B.

Komperda Zofia

 20-20-409 Dochody budżetu miasta,

płace i ubezpieczenia pracownicze.

109
Kubic Marzena

Trzebunia Małgorzata

 20-20-408 Likwidatura rachunków,

podatki i ZUS od umów-zleceń.

108
Michałczak Anna

Szczerba Halina

 20-20-407 Kasa 107
Cudzich Dorota

Rybka-Zabawska Zofia

 20-20-414 Podatki od środków transportu, opłata skarbowa, opłata miejscowa. 114
       

1

2

3

4

    Wydział Geodezji i

Gospodarki Gruntami

 
Dyka Halina  20-20-426 Naczelnik 226
Chyc Bartłomiej

Damięcka Elżbieta

Mikołajczyk Krystyna

Zwijacz-Kozica Bartosz

 20-20-430 Ewidencja gruntów,

Komunalizacja mienia gminnego,

Wyłączanie gruntów z produkcji rolnej.

 

230
Hosaniak Maria

Moskwa Marek

 20-20-427 Przekształcanie prawa wieczystego użytkowania we własność prywatną, naliczanie opłat za wieczyste użytkowanie, wejścia w teren gruntów komunalnych. 227
Krueger Grażyna  20-20-405 Dzierżawy działek komunalnych. 227
Możdżeń Marek  20-20-429 Ewidencja gruntów. 229
       
    Wydział Inżynierii i Ochrony Środowiska  
Fryźlewicz Andrzej  20-20-410  Naczelnik 210
Frątczak Krzysztof

Zielińska Maria

 20-20-413 Gospodarka wodno-ściekowa,

ochrona wód.

213
Konior Andrzej

Ławrynowicz Maria

 20-20-424 Ochrona powietrza, ochrona przed hałasem, ochrona powierzchni ziemi, gospodarka odpadami stałymi. 224
Puchała Janina

Szczupalski Adam

 20-20-411 Księgowość wydziału, wykreślanie zadłużeń hipotecznych, gazyfikacja, uzgadnianie dokumentacji. 211
Staszak Andrzej

Waluś Barbara

 20-20-412 Wydawanie zezwoleń na usuwanie drzew, ochrona zwierząt, utrzymanie zieleni. 212
       
    Wydział Urbanistyki i Architektury  
Chlebiński Jerzy  20-20-403 Naczelnik 205
Buczyński Piotr

Pawlikowski Stanisław

 20-20-442 Wydawanie decyzji o warunkach zabudowy. 201
Figus Mariusz

Gąsienica Ciaptak K.

Rafacz Artur

 20-20-441 Wydawanie decyzji o warunkach zabudowy. 200
Pietraszkiewicz Andrzej  20-20-402 Zmiany w planie zagospodarowania przestrzennego miasta. 202
Turakiewicz Renata  20-20-404 Sekretariat Wydziału Urbanistyki i Architektury. 204
       
    Wydział Spraw Społecznych i Ewidencji  
Martyniak Zofia  20-20-443 Naczelnik  14
Popiołek Katarzyna Smółka Teresa  20-20-437 Dowody osobiste. 15
Budrzeński Stanisław

Matyga Anna

 20-20-464 Zameldowania, wymeldowania. 16
Węglarz Renata  20-20-452 Ewidencja Ludności. 16
Pencak Grażyna

Stachnik Bogumiła

 20-20-423 Ewidencja działalności gospodarczej. 4
Kępski Jan  20-20-431 Stanowisko wojskowości i obrony cywilnej. 13
       
   20-20-461 Stanowisko ds. Strategii i Rozwoju. 13
       
    Wydział Drogownictwa i Transportu  
Wysłouch Dariusz  20-20-417 Kierownik 217
Bandura Tomasz  20-20-421 Oświetlenie, uzgadnianie dokumentacji, inwestycje drogowe 221
Gawłowicz Teresa  20-20-480 Remonty na drogach. 221
Stasik Stanisław  20-20-422 Inwestycje drogowe

Zezwolenia na zajęcie pasa drogowego

222a

1

2

3

4

Opacian Andrzej

Szczupalska Maria

Zbyszewska Bogumiła

 20-20-439 Oznakowanie ulic, parkingi, wydawanie zezwoleń na handel i reklamy w pasie drogowym, oczyszczanie miasta, wydawanie zezwoleń na ?zakazy ruchu?. 219
       
    Referat Gospodarczy  
Kurek Marek  20-20-454 Kierownik 7
Skrobot Beata  20-20-454 Archiwum, ewidencja mienia gminnego, zaopatrzenie. 7
Ziach-Marchewka Karina

Puzewicz Patrycja

 20-20-400 Informacja, dziennik podawczy - pisma przychodzące

Centrala telefoniczna,

5
Germański Jakub  20-20-401 Dziennik podawczy - pisma wychodzące 5
Kluś Jan  20-20-406 Ksero, konserwator. 121
       
    Wydział Gospodarki Mieszkaniowej  
Watycha Grzegorz  20-20-416 Kierownik 216
Polinkiewicz Dorota  20-20-415 Sprawy mieszkaniowe. 215
Nędza-Kubiniec Mateusz

Halaczyk Michał

 20-20-467 Sprawy mieszkaniowe 214
       
    Wydział Kultury  
Mateja Maria  20-20-425 Kierownik 125
Staszak Joanna  20-20-436 Kalendarz imprez kulturalnych, opieka miejsc pamięci narodowej, współpraca z zespołami regionalnymi. 126
       
    Wydział Turystyki i Sportu  
Kiełpińska Zofia  20-20-451 Kierownik 101
Watras Wiesław

Wrocławiak Bernadeta

 20-20-472 Organizacja imprez sportowo-turystycznych, ewidencja bazy turystycznej. 102
       
    Wydział Oświaty  
Skupień Władysława  20-20-419

 20-20-473

Kierownik 219

130

Bryniczka Magdalena

Mikołajczyk Ewa

 20-20-418 Szkolnictwo podstawowe i gimnazjalne. 218
       
    Straż Miejska  
Ziemianek Henryk  20-20-474 Komendant  
Borzęcka Stanisława  20-20-478 Sekretariat  
Chorąży Grzegorz

Fajto Maciej

Król Wojciech

Krzeptowski Tadeusz

Sikoń Stanisław

Styrczula Stanisław

Wójcik Zbigniew

Święchowicz Bartłomiej

 20-20-476 Funkcjonariusze Straży Miejskiej

 

 

 

 

 

 

 
    Urząd Stanu Cywilnego  
Szlachta Franciszek  20-20-475 Kierownik 9
Piotrowska Irena

Gąsienica Samek A.

 20-20-465 Wydawanie aktów urodzenia, aktów ślubu i aktów zgonu. 10
       
    Współpraca z mediami  
Pacelt Agata

Perz-Pieron Aleksandra

 20-20-449 Współpraca z mediami 129
       
    Referat ds. Zamówień Publicznych  
Grzyb Urszula

Kolasa Sylwia

 20-20-448 Przygotowywanie i sprawdzanie procedur z zakresu zamówień publicznych /przetargów/. 8

1

2

3

4

    Biuro Promocji  
Buczulski Grzegorz  20-20-471

Dyrektor

128
Jakubiak Andrzej  20-20-449 Księgowy 129
Stopka Bożena

Gruszka Agnieszka

Całka Dorota

 20-20-463

 20-66-950

Biuro Promocji 127
       
    Stołówka  
Grabowska Helena  20-20-479

 20-63-250

Stołówka  
       
SALA Nr 1  20-20-462   1
SALA Nr 103  20-20-460   103
SALA OBRAD zaplecze  20-20-450    
   20-20-473   130

Strona Główna  | O Firmie | Ogłoszenia | Reklama | Praca | Kontakt | e-mail
sprzęt rehabilitacyjny . sprzęt laboratoryjny . wagi . sprzęt medyczny . sprzęt laboratoryjny . waga samochodowa . wózki inwalidzkie . wózki inwalidzkie elektryczne . Bioptron . sprzęt gastronomiczny . katalog firm . masażer . wózek inwalidzki . destylator . krioterapia . Zakopane . Mazury Noclegi . Kaszuby . sprzęt rehabilitacyjny . Viva Maria . autoklaw . wagi lekarskie . waga techniczna . wagi precyzyjne . waga sklepowa . wagosuszarki . mikroskopy . sprzęt rehabilitacyjny . sprzet laboratoryjny . wanna z hydromasażem . aparat ekg . sollux . meble medyczne . wagi laboratoryjne . wszy . waga najazdowa . wagi analityczne
Copyright C 2003

statystyki www stat.pl